Naujiena Fristads  (470 x 150 px).jpg24.07.09 FLEXOTHANE® - PAŽANGUS AUDINYS DARBUI BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS.

Flexothane® yra pažangus audinys, sukurtas siekiant užtikrinti aukščiausio lygio darbo drabužių apsaugą ir komfortą. Šis audinys yra visiškai atsparus vandeniui ir vėjui, todėl puikiai tinka darbui įvairiomis oro sąlygomis. Flexothane® yra atsparus plyšimui ir gali būti skalbiamas skalbimo mašinoje.

 

  

Skaityti daugiau...

 

Naujiena Fristads  (470 x 150 px).jpg24.06.20 - FRISTADS FORSBO - SUKURTA KASDIENINIAM NAUDOJIMUI.

Fristads Forsbo - sukurta kasdieniam naudojimui
Forsbo kolekcija yra įvairių spalvų - todėl lengvai galite derinti kelnes su atitinkamos spalvos švarku, kad sukurtumėte vienodą darbuotojų išvaizdą.
Ši koncepcija ypač tinka įmonėms, turinčioms daug skirtingų profesijų, kur vienoda darbo apranga yra komandos dvasios pagrindas.

 

Skaityti daugiau...

 

Naujiena Sundstrom  (470 x 150 px).jpg

24.06.20 - SUNDSTRÖM SAFETY - PATIKIMA KVĖPAVIMO TAKŲ APSAUGA.

Sundström Safety - apsauga nuo užteršto oro. Daugelyje darbo vietų kvėpavimo takų apsauga yra tik vienas iš daugelio faktorių, į kuriuos būtina atsižvelgti vertinant rizikos veiksnius.
Dažymo, purškimo cechai, naftos pramonė, farmacija, maisto pramonė, chemijos pramonė ir panašios darbo vietos yra tos, kuriose reikalinga ypatinga kvėpavimo takų apsauga.

Skaityti daugiau... 

 

Naujiena DeManulatex  (470 x 150 px).jpg24.06.20 - GYVYBES GELBSTANTIS PRIEAISAS CARDIAID - KAI ŠIRDŽIAI REIKIA PAGALBOS.

Širdies veiklos darbas gali sutrikti bet kur ir bet kada, nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus, lyties ar fizinio pasirengimo.
CardiAid sukurtas taip, kad juo naudotis būtų patogu visiems ir visur!

 

 

Skaityti daugiau...

   

Naujiena Manulatex  (470 x 150 px).jpg

24.06.20 - MANULATEX DARBO PRIJUOSTĖMS IR KITOMS APSAUGOS PRIEMONĖMS 20% NUOLAIDA

Išskirtinis pasiūlymas maisto pramonės atstovams - MANULATEX asortimentui - iki liepos 31 d. taikoma 20% nuolaida visose SABELIJOS PREKYBA UAB parduotuvėse!

 

Skaityti daugiau...

 

Abeba.png

24.06.11 - AVĖKITE ABEBA KLUMPES VISUR, KUR SVARBU PATOGUMAS, SAUGUMAS IR LENGVUMAS.

ABEBA specializuojasi darbo ir apsauginių batų gamyboje, skirtoje įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip maisto, elektronikos, viešojo maitinimo, medicinos ir gamybos pramonė. Jų gaminiai sukurti atsižvelgiant į specifinius kiekvienos šakos reikalavimus, užtikrinant ne tik maksimalų saugumą, bet ir komfortą bei lengvumą

Skaityti daugiau...