Išskirtinis pasiūlymas maisto pramonės atstovams - MANULATEX asortimentui - iki liepos 31 d. taikoma 20% nuolaida visose SABELIJOS PREKYBA UAB parduotuvėse!

MANULATEX prijuostės:

  • Atsparios riebalams, plovimo priemonėms ir šarmams: Šios prijuostės puikiai atlaiko agresyvių medžiagų poveikį, todėl užtikrina ilgalaikį naudojimą be pažeidimų. Tai ypač svarbu maisto pramonėje, kur dažnai susiduriama su riebalais ir cheminėmis medžiagomis.

  • Lengvos ir lanksčios: Prijuostės pagamintos iš itin lengvų ir lanksčių medžiagų, todėl jas patogu dėvėti ilgą laiką. Galite laisvai judėti ir atlikti darbus be jokių suvaržymų.

  • Lengvai nuvalomas paviršius: Ypač lygus paviršius leidžia greitai ir lengvai pašalinti nešvarumus, užtikrinant higieną ir švarą darbo vietoje.

MANULATEX plieninės pirštinės:

  • Apsauga nuo įsipjovimų: Plieninės pirštinės suteikia aukščiausio lygio apsaugą rankoms ir riešams, kai yra grėsmė įsipjauti dirbant su aštriais įrankiais ar paviršiais. Tai ypač svarbu mėsos ir žuvies pramonėje, gyvulių ir paukščių mėsos darinėjime.

  • Patikimumas ir ilgaamžiškumas: Pagamintos iš aukštos kokybės plieno, pirštinės yra patvarios ir ilgalaikės.

  • Ergonomiškas dizainas: Plieninės pirštinės suprojektuotos taip, kad būtų patogios dėvėti ant abiejų rankų ir nevaržytų judesių.

Pasinaudokite šiuo išskirtiniu pasiūlymu ir įsigykite MANULATEX produktus su 20% nuolaida iki liepos 31 d. SABELIJOS PREKYBA UAB parduotuvėse! Šie aukštos kokybės gaminiai užtikrins saugumą, patogumą ir ilgaamžiškumą jūsų darbo aplinkoje.

 

239.png             240.png             241.png             242.png