Tikriausiai susitikome ne veltui! Ar žinai, kodėl verta prisijungti prie mūsų komandos?

Sabelijos Prekyba UAB - Komanda, kuri ne tik siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Mes vertiname nuolatinį tobulėjimą ir skatiname nesustojamą augimą. Siekiame, kad nuolatinis mokymasis taptų ne siekiamybė, bet kasdienybė. Orientuojamės į padarytus darbus ir pasiektus rezultatus.  Mums svarbu mūsų darbuotojų įgūdžiai ir platus mąstymas. Mes visuomet išklausome savo kolegų pasiūlymus ir idėjas. Tikime, kad darbuotojų idėjos, teikiamos iniciatyvos padeda greičiau augti tiek įmonei, tiek darbuotojui. Skatiname problemų pastebėjimą ir sprendimą, manome, kad tai skatina darbuotojų potencialo realizaciją. Greitai įgyvendiname pokyčius.

Sabelijos Prekyba UAB - Pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje, sukaupusi didesnę nei 25 metų sėkmingo darbo patirtį. Prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje rasite ne tik platų kokybiškų asmeninių apsaugos priemonių asortimentą, bet ir prekių laisvalaikiui, poilsiui.

Sabelijos Prekyba UAB išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose. Nenuilsdami ieškome būdų kaip darbą paversti efektyvesniu, šitaip sukuriame naudą savo klientams, partneriams ir sau. Įmonėje dirba beveik 100 savo srities profesionalų, kurie gerai išmano savo darbą.


Jeigu tai artima ir Jums – susipažinkime!

MES SAUGOME DIRBANTĮ ŽMOGŲ.

Personalo Vadovė Rita Nedeva.

cv@sabelijosprekyba.lt

 

Karjera1.jpg    Panevezio parduotuves foto7.jpg   Vilniaus parduotuves foto1.jpg   Vilniaus parduotuves foto3.jpg   Panevezio parduotuves foto2.jpg   6.jpg

 

 

Šiuo metu ieškome Kaune:

Picture2.png 

Administratorius (-ė)

Pardavimo Vadybininkas (-ė)

Sandėlio darbuotojas (-a)

 

Šiuo metu ieškome Vilniuje:

Picture2.png Picture15.png

Pardavimo Vadybininkas (-ė)

Prekybos Salės Vadybininkas (-ė)

 

Šiuo metu ieškome Panevėžyje:

Picture15.png

Pardavimo Vadybininkas (-ė)

 

Šiuo metu ieškome Klaipėdoje:

Picture2.png

Pardavimo Vadybininkas (-ė)