Sabelijos Prekyba UAB yra pirmaujanti darbo saugaus prekių ir darbo saugos priemonių tiekėja bei gamintoja Lietuvoje. Įmonė turi daugiau kaip 25 metų sėkmingo darbo patirties ir gerai išmano verslą bei klientų poreikius. Mūsų prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje rasite platų asortimentą kokybiškų prekių saugiam darbui ir laisvalaikiui. Sabelijos Prekyba taip pat išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Įmonėje dirba daugiau kaip 50 darbuotojų, turinčių praktinės ir teorinės darbo patirties. Profesionalūs darbuotojai gerai išmano saugos standartus bei norminius aktus ir gali konsultuoti darbų saugos klausimais. Sabelijos Prekyba UAB didžiuojasi savo gamybos pajėgumais, kurie yra vieni moderniausių Lietuvoje. Gamybos padalinyje sukuriame jums tinkantį stilių, pasiūlome bei išsiuvinėjame norimą simboliką. Mūsų svarbiausias tikslas yra užtikrinti, kad mūsų produkcija atitiktų jūsų poreikius ir apsaugotų jus bet kokioje veikloje.

Kodėl verta rinktis mus?

• Atstovaujame lyderiaujančius darbo aprangos prekės ženklus: ATG, CARHARTT, FRISTADS, MAPA, MOLDEX, MTS, POLLYBOOT, SIOEN, ANSELL ir kiti.
• Palaikome platų prekių asortimentą (daugiau kaip 4.000 prekių).
• Savo socializuotose parduotuvėse užtikriname profesionalią konsultaciją kiekvienam klientui.
• Aptarnaujame verslo klientus visoje Lietuvoje.
• Siūlome profesionalią specializuotų darbo drabužių gamybą savo siuvykloje.

Internetinė parduotuvė www.sabelijosprekyba.lt  - profesionalams, mėgėjams, šeimai.

Patogu, greita ir paprasta!

Specializuotos SABELIJOS PREKYBA UAB parduotuvės visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.