ABEBA specializuojasi darbo ir apsauginių batų gamyboje, skirtoje įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip maisto, elektronikos, viešojo maitinimo, medicinos ir gamybos pramonė. gaminiai sukurti atsižvelgiant į specifinius kiekvienos šakos reikalavimus, užtikrinant ne tik maksimalų saugumą, bet ir komfortą bei lengvumą.

Rinkitės ABEBA, jei Jums svarbu:

·       Patogumas: Ergonomiškas dizainas ir minkštos medžiagos užtikrina, kad batai patogiai priglustų ir išliktų patogūs net ir ilgai dėvint.

·       Saugumas: Aukštos kokybės apsauginės funkcijos, tokios kaip neslystantis padas, apsauga nuo elektros iškrovos, atsparumas chemikalams ir mechaniniams pažeidimams, padeda išvengti sužeidimų darbo metu.

·       Lengvumas: Lengvos konstrukcijos batai sumažina kojų nuovargį, leidžiant dirbti efektyviau ir ilgiau nejaučiant jokio diskomforto.

ABEBA naudoja modernias technologijas, itin lengvas ir ypač purvui atsparias medžiagas. Aukščiausią įmanomą kokybę patvirtina daugybė bandymų ir tyrimų, atliekamų daugelyje gamybos etapų. Dėl šių savybių ABEBA avalynė ypač populiari ir mėgstama įvairių profesijų specialistų tarpe visame pasaulyje.