Sundström Safety - apsauga nuo užteršto oro. Daugelyje darbo vietų kvėpavimo takų apsauga yra tik vienas iš daugelio faktorių, į kuriuos būtina atsižvelgti vertinant rizikos veiksnius.

Dažymo, purškimo cechai, naftos pramonė, farmacija, maisto pramonė, chemijos pramonė ir panašios darbo vietos yra tos, kuriose reikalinga ypatinga kvėpavimo takų apsauga.

Mūsų asortimente rasite kaukių, puskaukių ir reikalingų priedų, skirtų darbui užteršto oro aplinkoje:

  • Puskaukės: Turi 2 iškvėpimo angas, todėl juntamas mažesnis iškvėpimo pasipriešinimas, o tai didelis privalumas dirbant ilgesnes darbo valandas. Puskaukę galima kombinuoti su įvairiais dalelių ir dujų filtrais bei derinti su nutolusių filtrų laikikliu SR 905 ir tokiu būdu prailginti filtrų tarnavimo laiką.

  • Pilnos veido kaukės: Turi 3 įkvėpimo angas ir 2 iškvėpimo vožtuvus, todėl kvėpavimo pasipriešinimas yra labai mažas. Kaukės gali būti pagamintos su subraižymui atspariu polikarbonato arba stikliniu skydeliu ir plačiu regėjimo lauku, užtikrinant aiškų matymą ir apsaugą. Pilno veido kaukė gali būti kombinuojama su dalelių ir dujų filtrais, bei kvėpavimo aparatu su nuolatiniu oro srautu SR 500.

Naudodami modernias technologijas ir aukštos kokybės medžiagas, Sundström siekia užtikrinti geriausią ir patogiausią kvėpavimo takų apsaugos įrangą rinkoje. Pasirinkę Sundström, visada būsite garantuoti aukščiausio lygio apsauga, komfortu ir ilgaamžiškumu.

Sundström – Jūsų patikimas partneris kvėpavimo takų apsaugos srityje.

 

228.png              229.png              230.png              Image20240617121614.png