Flexothane® yra pažangus audinys, sukurtas siekiant užtikrinti aukščiausio lygio darbo drabužių apsaugą ir komfortą. Šis audinys yra visiškai atsparus vandeniui ir vėjui, todėl puikiai tinka darbui įvairiomis oro sąlygomis. Flexothane® yra atsparus plyšimui ir gali būti skalbiamas skalbimo mašinoje.

Dar viena iš Flexothane® audinio savybių yra jo pralaidumas orui. Dėl to audinio vidinis sluoksnis efektyviai sugeria prakaitą, užtikrinant sausumo ir komforto pojūtį visą darbo dieną. Tai padeda reguliuoti kūno temperatūrą, leidžiant jums jaustis patogiai bet kokiomis sąlygomis.


Flexothane® taip pat yra atsparus įvairiems naftos produktams, degalams, dyzeliui ir riebalams. Dėvint Flexothane® drabužius, pajusite, koks lengvas ir lankstus yra šis audinys – jis nevaržo judesių, leidžia laisvai ir patogiai judėti.


Visa gamybos grandinė, nuo audinio kūrimo iki galutinio produkto, yra kruopščiai kontroliuojama, užtikrinant aukščiausią kokybę. Išbandykite Flexothane® ir pamatykite, kas yra tikras komfortas darbo metu.